Dziecięce zegarki Lorus

Zegarki dla dzieci stanowią doskonałe rozwiązanie w momencie, kiedy nasz podopieczny jest wciąż zbyt mały na używanie telefonu komórkowego. Dzięki temu nie tylko poczuje się ważny, ale także będziemy mogli umówić się z nim na konkretną godzinę, kiedy ma wrócić do domu z podwórka, czy do której musi odrobić lekcje. Wśród produktów z tej kategorii wiekowej, szczególną uwagę należy zwrócić na dziecięce zegarki Lorus.

Większość tego typu czasomierzy to modele sportowe. Przeznaczone do intensywnych zabaw, gwałtownych ruchów i ewentualnych uderzeń. Dlatego bardzo ważne jest, żeby zegarek dziecięcy Lorus był wykonany z tworzywa sztucznego. Jest to idealny wybór pod względem ceny i wytrzymałości.

Przy projektowaniu zegarków dla dzieci Lorus nie zapomniano o wyraźnej tarczy. Maluchom zazwyczaj ciężko jest odczytać godzinę z małych cyferek, dlatego w tym wypadku wszystkie są duże i kolorowe. W ten sposób dzieci z łatwością będą korzystały z urządzenia, nawet kiedy będzie im się bardzo spieszyło. Jednocześnie wykorzystano tu tradycyjne rozwiązanie – pasek na sprzączkę. Wygodne i wytrzymałe, świetnie się sprawdza w ekstremalnych warunkach. Dodatkowo pięknie komponuje się z całym designem urządzenia. 

Zegarki dla dzieci Lorus dostępne są w różnych kolorach: od fioletowego i błękitnego, przez różowy po czarny i granatowy. Taki duży wybór sprawia, że niezależnie od wieku i płci dziecka, każde znajdzie coś, co mu się spodoba. Ważną funkcją, którą posiadają zegarki z tej serii, jest wodoszczelność na 10 barów. Wiele dzieci uwielbia nurkować i sprawdzać, jak długo wytrzymują. Dzięki temu mogą to robić z zegarkiem na ręku. Kolejnym atutem jest powłoka świetlna, która sprawia, że nawet po krótkim naświetlaniu zegarek świeci w ciemnościach. Jeśli to nie wystarczy, to jest też opcja podświetlania parametrów. W ten sposób dziecko może korzystać ze swojego zegarka w czasie swoich ulubionych zabaw. To doskonały prezent.

Przewiń do góry